3333333333

Імпульс
ПРОДУКЦІЯ
НОВИНИ КОНТАКТИ
      Історія     Місія     Діяльність
  Діяльність
 
Основна спеціалізація Казенного підприємства "ШКЗ "Імпульс" – виробництво засобів ініціювання вибуху, піротехнічних засобів і елементів боєприпасів для забезпечення потреб МО України, поставки засобів ініціювання вибуху підприємствам гірничо-рудної та вугільної промисловостей для ведення вибухових робіт по видобутку руди, вугілля, щебню, а також будівництва мостів, метрополітенів і тунелів.
Завод входить до складу Державного концерну «Укроборонпром» і має стратегічне значення для економічної та національної безпеки України. Це єдине в Україні і одне з небагатьох у світі підприємство, яке в замкнутому циклі виробляє засоби ініціювання вибуху для проведення промислових вибухових робіт.
Серед товарів народного споживання завод випускає феєрверкові вироби, мисливські патрони та капсулі. Маючи власні потужності завод реалізує тепло і воду населенню мікрорайона міста Шостка, де знаходиться підприємство.
Система менеджмента сертифікована по ISO 9001-2008. Одинадцять видів продукції промислового призначення сертифіковані на відповідність Європейським стандартам. З 2003 року «Імпульс» постійний переможець Всеукраїнського конкурсу якості “100 кращих товарів України” в номінації товари виробничо-технічного призначення. Нагороджений подякою Державної податкової адміністрації України.
На Сумщині завод - у числі перших по виконанню зобов'язань перед державою, рівню розвитку соціальної сфери. «Імпульс» – бюджетоутворююче підприємство міста Шостка.
КП "ШКЗ "Імпульс" було засновано в 1848 році як капсульне виробництво. За всю свою історію завод не зупиняв свою роботу, не міняв профіль діяльності і по теперішній час залишається виробником капсульної продукції і засобів ініціювання вибуху.


Професійно-технічна освіта
Поиск:  

капсюль


Copyright © 2006 Impuls
mart